Taktická sekera s dvojím ostřím TOMAHAWK, 41 cm

Kód: T-472
690 Kč
Skladem

Sekera je spolehlivý nástroj se širokým spektrem použití, ideální pro jakoukoli outdoorovou expedici nebo pro každodenní použití v terénu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sekera je spolehlivý nástroj se širokým spektrem použití, ideální pro jakoukoli outdoorovou expedici nebo pro každodenní použití v terénu.

  • Univerzální použití: Velká sekera s dvojitým ostřím - jedna jako sekera a druhá jako bodec - ideální pro sekání, lámání ledu a táborové práce.
  • Moderní design: Čepel je vyrobena ze silné, vysoce pevné nerezové oceli 440, s otvorem sloužícím jako očkový klíč.
  • Ergonomická rukojeť: Profilovaná, protiskluzová rukojeť z odolného materiálu ABS, zajišťující pohodlí a bezpečnost používání.
  • Praktický kryt: Pevný kryt čepele, který lze připevnit na opasek nebo batoh pomocí poutka na opasek, což usnadňuje přepravu a skladování.
  • Funkční detaily: Otvor v rukojeti umožňuje uchycení lana nebo provázku, což zvyšuje funkčnost nářadí.
  • Všestrannost: Perfektní pro lovce, rybáře a milovníky přežití – užitečné pro přípravu paliva, stavbu táborového vybavení a další úkoly v terénu.

Technické údaje

  • Celková délka: 41 cm
  • Délka čepele: 10,5 cm
  • Šířka čepele: 22 cm
  • Materiál čepele: nerezová ocel 440
  • Materiál rukojeti: ABS plast

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola